Kredyt Gotówkowy

Weź gotówkę, spłacaj terminowo raty, a już po roku zwrócimy ci wszystkie spłacone odsetki.

Sprawdź, czy możesz wziąć udział w promocji.1

Złóż wniosek

Nasz kredyt to sama radość! Cieszysz się gotówką i witasz odsetki, które wracają do Ciebie! Wróci do Ciebie tyle odsetek, ile zapłaciłeś w pierwszych 12 ratach kredytu.

Więcej miłych wiadomości:

  • w ramach promocji można otrzymać do 20.000 zł na dowolny cel,
  • aby odsetki wróciły, wystarczy terminowo spłacać raty,
  • odsetki powrócą w terminie do 30 dni od terminu płatności 12. raty.

Jak skorzystać z promocji? To proste!

Wystarczy w dniach 1 marca - 30 czerwca 2016 r. złożyć wniosek o kredyt i podpisać umowę. Wstępną decyzję kredytową poznasz już przy pierwszej rozmowie.
Promocja "Powrót odsetek" jest dostępna dla Klientów, którzy nie mają lub nie mieli kredytu gotówkowego, konsolidacyjnego lub pożyczki gotówkowej w Banku BPH w dniu wnioskowania lub w okresie 180 dni poprzedzających ten dzień.

Zamów kontakt Złóż wniosek

 

 

 

Potrzebujesz większej gotówki? Skontaktuj się z nami. W naszych oddziałach i placówkach partnerskich udzielamy kredytów do 200 0000 zł z okresem spłaty nawet 120 miesięcy!

Potrzebujesz gotówki, ale masz już kredyty w innych bankach i obawiasz się kolejnego obciążenia? Sprawdź nasz kredyt konsolidacyjny! »


Ważne informacje:

1Promocja dotyczy umów o kredyt gotówkowy (z wyłączeniem kredytu konsolidacyjnego) na okres od 6 do 24 miesięcy na kwotę netto od 1000 zł do 20000 zł (tj. bez kwoty prowizji i ewentualnego kosztu ubezpieczenia). W przypadku umów na okres od 12 do 24 miesięcy Bank zwróci Klientowi odsetki z pierwszych 12 spłaconych rat. Zwrot nastąpi w terminie do 30 dni od daty płatności 12. raty. W przypadku umów zawartych na okres krótszy niż 12 miesięcy Bank zwróci wszystkie spłacone odsetki. Zwrot nastąpi w terminie do 30 dni od daty płatności ostatniej raty.
Promocja nie jest dostępna u Agentów współpracujących z Bankiem. Regulamin promocji, Taryfa opłat i prowizji są dostępne w placówkach Banku oraz na bph.pl. Przyznanie i wysokość kredytu zależy od zdolności kredytowej Klienta.
Bank BPH SA, ul. płk. J. Pałubickiego 2, 80-175 Gdańsk.