Karta kredytowa

Potrzebujesz szybko gotówki? Wystarczy przelać środki z rachunku karty na swój rachunek i wypłacić je z bankomatu - do końca czerwca 2016 nie pobierzemy za to żadnej prowizji!
 • Brak opłaty miesięcznej do końca roku
 • Brak opłaty za wydanie i wznowienie na drugi rok
 • Niskie oprocentowanie - tylko 7,6% przez 14 miesięcy od zawarcia umowy
 • Wysoki limit kredytowy - aż do 40 000 zł

 • Zbieraj punkty w programie MasterCard® Rewards i zamieniaj je na nagrody.

Jak otrzymać kartę?

W T-Mobile Usługi Bankowe otrzymanie karty kredytowej jest łatwiejsze niż w tradycyjnych bankach - możesz załatwić wszystko całkowicie online!

Jak wnioskować o kartę?

 1. Wypełnij wniosek internetowy, dostępny na tej stronie.
  Podasz w nim swoje dane osobowe i informacje o źródłach Twojego dochodu. Wstępna decyzja dotycząca przyznania karty zostanie podjęta już w ciągu 30 sekund po wypełnieniu wniosku!
 2. W przypadku pozytywnej decyzji wstępnej poprosimy Cię o wybór sposobu potwierdzenia uzyskiwanego dochodu. Są 2 możliwości:
  • Kurier. Wystarczy, że do przesyłki zwrotnej, dostarczonej przez kuriera, załączysz zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodach.
  • Oferta na oświadczenie. Zostaniesz poproszony o wykonanie przelewu ze swojego konta bankowego na podany przez nas numer rachunku w celu potwierdzenia Twojej tożsamości (wystarczy przelew 1 zł).
 3. Po wysłaniu wniosku skontaktuje się z Tobą nasz konsultant.
  Konsultant przedstawi szczegółowe warunki oferty oraz zweryfikuje wszystkie dane wprowadzone we wniosku. W przypadku pozytywnej decyzji nastąpi ponowny kontakt telefoniczny - i w zależności od Twojego wyboru - umowa zostanie zawarta telefonicznie (w takiej sytuacji umowę otrzymasz na swój adres e-mail) lub nastąpi umówienie wizyty kuriera, który dostarczy umowę do podpisania.